Slavia Plzeň Fotbal Online, Plzeň - Slavia: Informace A Online Přenos | Bet-Arena.Cz

bitva-u-jankova

Ševčíkův centr vrátil před bránu Olayinka, tam se o něj prali Hušbauer, Souček, Hruška a Hejda. Nakonec se odrazil k Hušbauerovi, který ho napálil do prázdné brány. Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 0:1 Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Plzeň - Slavia Krmenčík si sice dobře pokryl míč, jenže se pak nerozhodl, jestli ho předá Kayambovi, nebo Limberskému, a nahrál přímo mezi ně. Stanciovi se nabízel za obranou Bořil. Slávisté se ale vzájemně nepochopili a míč doskákal k Hruškovi. Slávisté se hodně divili, že Krmenčíkovi nebyl odmávaný ofsajd. Jen Kolář zůstal v pohotovosti a vyběhnul z brány, aby mu míč odkopl. Hovorka si počkal na Krmenčíka a dokázal ho předskočit. Podle všeho ale soupeře fauloval. Slávisté se hodně zklidnili vstřelenou brankou a vývojem druhého poločasu. Kolář dlouhým nákopem málem našel Tecla. K němu se ale včas stáhl Hloušek. Tecl manévroval s míčem na hranici velkého vápna, ale sudí mu postřehl hru rukou. Hovorka skončil na trávníku bez cizího zavinění, což značí svalové zranění.

1. Slavia - Plzeň | ONLINE | 7.6.2020 19:00 | FORTUNA:LIGA 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz
  2. Plzeň - Slavia: Informace a online přenos | Bet-Arena.cz

Po autovém vhazování Slavie na pravé straně prověřil Stanciu skákavou střelou z hranice vápna gólmana Trmala, jenž byl ale u své levé tyče včas. To mohla být trestuhodná chyba. Olayinka obral v rohu vápna Divíška, následný Coufalův centr před bránu ale pak nebyl přesný. Na začátku jednominutového nastavení se po přihrávce z pravé strany dostal ve vápně ke střele slovácký Navrátil, bránu ale minul. Skončil první poločas utkání. Probíhá přestávka 1:0 STATISTIKY 1. POLOČASU: Střely na bránu: 1:3. Střely mimo: 2:3. Rohové kopy: 1:2. Přestávka skončila. Začal druhý poločas utkání Slovácko - Slavia Slávistický trenér Trpišovský nebyl s hrou svého týmu v první půli spokojený, připravil tak hned dvě poločasová střídání. Po slávistickém vhazování na pravé straně se snažil do vápna vniknout Coufal, sudí ale akci zastavil. Po souboji zůstal na zemi ležet domácí Navrátil, který potřebuje i ošetření. Přímému kopu Slovácka se slávisté ubránili a vyrazili rychle vpřed. Křížný centr Olayinky z pravé strany pak ale nebyl přesný.

Pak mu míč sebral Sadílek, přihrál pod sebe Petrželovi, který se při dorážce do prázdné brány nemýlil. A Slovácko se opět hrne vpřed. Na pravé straně vápna dal Navrátil pod sebe Petrželovi, jeho nebezpečný centr od brány odvrátil jeden ze slávistů. Přímý kop pro Slavii od levé postranní čáry. Stanciu z něj poměrně tvrdě vystřelil, u své pravé tyče byl ale připravený Trmal. Coufalův centr z pravé strany doputoval k Musovi, jenž v tísni bránu vysoko přestřelil. Slovácko odvrátilo téměř jasný gól. Při slávistickém brejku se Stanciu středem dostal do střelecké pozice, jeho pokus brankář Trmal pravačkou jen přibrzdil, míč mířící do prázdné brány nakonec těsně před čárou dokázal vykopnout Divíšek. Olayinka na pravé straně přihrál za obranu Provodovi, těsně před ním byl u míče v roho vápna gólman Slovácka. Na stadion začaly svítit sluneční paprsky, fanoušci Slovácka si jich v závěru první půle užívají tradičním rituálem - svlečení do půl pasu. První ofsajd zápasu, který byl odpískaný slováckému Sadílkovi.

Vsaďte si na Slavia - Plzeň u Fortuny Slavia hraje pod trenérem Trpišovským velmi ofenzivní fotbal, což ovšem občas vede k nedůslednostem v obraně. Plzeň hraje rovněž útočný fotbal, nicméně v tomto zápase se plzeňští hráči budou spoléhat spíše na rychlé protiútoky. V neděli uvidíme parádní zápas, ve kterém dají oba týmy alespoň jeden gól. Čas utkání: 27. 17:00 / Živě na Fortuna TV TIP Oba týmy dají gól v kurzu 1, 67 Vsaďte si na zápas Slavia - Plzeň u Fortuny Slavia - Plzeň sledovat online stream zdarma Chcete sledovat zápas kola mezi Slávií a Plzní v živém přenosu? Nejlepší možností je samozřejmě online stream, který naleznete zcela zdarma na Fortuně. Livestreamy u Fortuny jsou totiž k dispozici na všechna utkání v domácí soutěži. Přímý přenos navíc můžete sledovat i na mobilním telefonu. Zápas Slavie s Plzní je možné díky přenosu na Fortuna TV sledovat skutečně odkudkoliv. Slavia - Plzeň výsledky Poslední zápas mezi Plzní a Slávií ovládli fotbalisté Slavia Praha na hřišti v Plzni v poměru 1:0.

Plzeňský bek se drží za záda, což může být následek kolize s Coufalem. Řezník chvíli pochodoval za čárou, než si sudí všiml, že ho může vpustit zpět do hry. Kalvach se provinil proti pravidlům, když na útočné polovině nakopl Ševčíka. Slávisté se postupným útokem dostali k plzeňskému vápnu, jenže pak Hušbauer vložil příliš razance do průnikové nahrávky na Stancia. Slavii se zatím nedaří kombinačně, tak to Kúdela zkusil dlouhým nákopem. Rovněž neúspěšně. Řezník nemůže pokračovat. Hloušek se tak zatáhl na pozici levého beka a Limberský se přesunul na pravou stranu. Mihálik zaujal Hlouškovo místo na levém křídle. Kayamba viděl Krmenčíkův náběh. Jenže ten zřel i Hovorka, který plzeňského útočníka čistě odstavil od míče. Kayamba pláchl po pravé straně Bořilovi, poslal dobrý míč skrz vápno, jenže Krmenčík si zrovna odskočil na zpětnou nahrávku. Hušbauer vystavil stoličku Mihálikovi, což neuniklo pozornosti sudího Fraňka. Kayambův centr z pravé strany odvrátil Hovorka. Míč se odrazil za vápno k Mihálikovi, který z první vypálil nad.

fotbal živě online

Čtyři dny po těsné porážce s Barcelonou (1:2) v základní skupině Ligy mistrů chtějí slávističtí fotbalisté v Plzni porušit pravidlo, které platí už pět let. Když proti sobě dva nejlepší české kluby posledních let nastoupí, vyhrává ten domácí. Slavia hájí v Plzni šestibodový náskok na čele tabulky. Stejný odstup mezi soupeři byl i na jaře, kdy červenobílí na západě Čech podlehli 0:2. V nadstavbě o titul konkurentovi porážku zase vrátili. Plzeň vyběhne do dnešního šlágru v téměř v totožné sestavě, v jaké minulý víkend porazila Baník (3:0). Jedinou změnou je absence Kopice, místo kterého bude hrát Hořava. Kayamba se tak posune zpět na pravý kraj zálohy. Slavia má v sestavě dvě změny proti středečnímu utkání s Barcelonou. Místo Zeleného s Masopustem budou hrát Tecl a Hušbauer. Obě mužstva už jsou na hřišti. Výkop šlágru 14. kola Fortuna ligy je na spadnutí. Slávističtí fandové ještě nenaplnili svůj sektor. Podle všeho jde o solidaritu s jedním z nich, který byl zadržen příslušníky PČR. Ostatní na něj tedy čekají, až ho pustí.

Začal první poločas utkání Plzeň - Slavia Rozehráli hosté. Hořava velmi šikovně prostrčil doprava na Krmenčíka, který ale místo aby zakončoval, hledal spoluhráče pod sebou. Našel pouze Coufala. Kalvach vypálil z první zpoza vápna, ale Kolář jeho ránu u pravé tyče vyrazil. Řezník vrazil loktem do zad Kolářovi, jenž zrovna sbíral centr ze vzduchu. Ve vápně Slavie se strhla menší potyčka. Díky pyrotechnice je na hřišti mlha hustá jak mléko. Čeká se tedy, než se vzduch vyčistí. Sudí Franěk stále čeká na pokyn k tomu, aby mohl nechat hru pokračovat. Už se zase hraje a zatím je aktivnější Plzeň. Hosté se ještě nedostali za půlku. Domácí jsou mnohem agresivnější a v lepším pohybu, díky čemuž získavají od slávistů míče ve středu hřiště. Hloušek odcentroval z levé strany přesně na penaltu. Tam byl volný Kayamba, který ze vzduchu míč netrefil ideálně. Coufal dostal míč do křídla, zpracoval si ho na prsa, ale pak nedostal míč do vápna přes Limberského. Slávisté měli k dispozici roh, Souček však na centr nedoskočil.