Co Jsme Komu Zase Udělali Celý Film Online

Co Jsme Komu Zase Udělali Celý Film Online

Olga Malířová Špátová

cyprián-a-bezhlavý-prapradědeček

"Ani nevíte, co bych dala za to, aby tady Karel byl. " LN: Stala jste se svědkyní posledních dnů Karla Gotta. Taky teď jednou z nejžádanějších osob pro rozhovor o něm. Jak snášíte to, co se kolem jeho smrti děje? Stala jsem se svědkyní toho všeho nerada. Já jsem měla úplně jinou představu: že se s Karlem na jaře na premiéře našeho filmu všichni obejmeme a budeme šťastní po té rok trvající práci, kterou jsme společně podstoupili. Netušila jsem, že o tom filmu budu muset mluvit takhle brzo. Vlastně mi vůbec není příjemné o něm mluvit už teď, kdy je teprve ve střižně. Ale prostě se to stalo. A ty poslední dny mi úplně změnily život. Tento článek je součástí exkluzivního obsahu První měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně. Členství je možné kdykoliv zrušit a je bez závazků. Již máte předplatné? Stačí se přihlásit a číst dál.

Olga Malířová Špátová: Tentokrát se mi Karel otevřel - iDNES.cz

olga malířová špátová wiki
  1. Olga Malířová Špátová | iPrima
  2. Ta ale vyrostla! Expřítelkyně Anety Langerové se poprvé pochlubila dvouletou dcerkou - Super.cz
  3. Olga malířová špátová text
  4. Hledejte: dobrodružné filmy | Ulož.to

Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací Beru na vědomí Téma: Olga Malířová Špátová Chcete si užít všechno, co vám iPrima nabízí, opravdu naplno? Přihlaste se přes váš Facebook nebo e-mail.

Olga Malířová Špátová | ČSFD.cz

Také známá jako: Olga Špátová více » Musíte se přihlásit Přidat tvůrce mezi své oblíbené, můžete až po příhlášení.

olga malířová špátová remix

V roce 2009 uvedla v televizi dokument o Karlu Gottovi Fenomén Gott a v dubnu 2010 měl v kinech premiéru její film Oko nad Prahou o stavbě nové Národní knihovny od Jana Kaplického. Od roku 2009 pracovala na filmu Největší přání III, který měl premiéru 20. září 2012. Film navazuje na dvojici dokumentárních filmů svého otce z let 1964 a 1989, majících za úkol reflektovat názorový stav společnosti a jeho proměnu v čase. Ve spolupráci s Českou televizi natočila v roce 2017 dokumentární cyklus Rodiče napořád, který se věnuje pěstounské péči. [1] Na webových stránkách hnutí ANO 2011 je uvedena jako jeho podporovatelka v sekci "Podporují nás". Když se jí na to v červnu 2019 ptali novináři, odpověděla: "Nejsem vůbec, vůbec žádná podporovatelka ANO, absolutně ne. Kdysi jsem podpořila (europoslankyni) Martinu Dlabajovou. " Dodala také, že by byla ráda, kdyby z webové stránky hnutí zmizela. [2] Odkazy [ editovat | editovat zdroj] Reference [ editovat | editovat zdroj] Externí odkazy [ editovat | editovat zdroj] Obrázky, zvuky či videa k tématu Olga Špátová ve Wikimedia Commons Olga Špátová na Olga Špátová v Česko-Slovenské filmové databázi (anglicky) Olga Špátová v Internet Movie Database Osobní stránky Olgy Špátové

Olga Špátová – Wikipedie

Režisérka Olga Malířová Špátová (*6. 3. 1984) je dcerou režisérky Olgy Sommerové a kameramana Jana Špáty. Je autorkou dokumentů Půjdu, kam chci, Dobře placená procházka či cyklu Rodiče napořád Témata: Afrika, Ceny Anděl, Červený, detektivka, dokument, Euro, filmová škola, hudba, Jeviště, Keňa, kino, Lékař, Manžel, otec, plavky, pohřeb, Sametová revoluce, tráva, udílení cen, zoologická zahrada, BMI, Česká filmová a televizní akademie, Česko, dokumentární film, FAMU, Fond, Františkánský klášter, Jan Svěrák, Josef Váňa, Karel Svoboda, Michal Hrůza, Mirka Spáčilová, Show Jana Krause, Twitter, Zdena Mašínová

V dubnu 2010 uvedla česká a slovenská kina její celovečerní, dokumentární film Oko nad Prahou o boji světoznámého architekta Jana Kaplického za svůj projekt Národní knihovny. V říjnu 2010 získala Olga Špátová za film hlavní cenu na Mezinárodním filmovém festivalu ve Varšavě. Nyní dokončila celovečerní dokumentární film Největší přání o snech a životním směřování první mladé generace, která se narodila do svobody. Film vstupuje v září 2012 do českých kin.

Režisérka, kameramanka a scenáristka dokumentárních filmů Olga Špátová se narodila v roce 1984 v Praze do umělecké rodiny – její matkou byla dokumentaristka Olga Sommerová, otcem pak režisér Jan Špáta. O sedm let starší bratr Jakub Sommer je také režisér, kameraman a scenárista. Už od dětství byla malá Olina konfrontována s prací svých rodičů: samotných natáčení se sice neúčastnila, ale byla přítomna věčným pracovním (a mnohdy zábavným) diskuzím o každém filmování, proto pohlížela na práci rodičů jako na nějakou zábavnou hru. I to ji inspirovalo, aby sama začala tvořit (zpočátku amatérské filmy) – což činila cca od svých patnácti, šestnácti let. V tom čase absolvovala Střední školu reklamní tvorby v Praze. Jejím prvním filmíkem byla desetiminutovka Sama (2002), zásadnějším dílem je pak dokument Trojhra (2004), který Olga natočila o rodině své kamarádky Lucie; tento film dostal hlavní cenu na Mezinárodním festivalu AFO v Olomouci. Od té doby se mladá dokumentaristka třikrát hlásila na FAMU, obor hraná režie, ale nedostala se, a tak začala studovat ekonomii.

Ta úměra je přímá: Čím více skautů, tím lepší národ. Na táboře. Při natáčení dokumentu Olgy Malířové Špátové Jednou skautem, navždy skautem. • Foto Magdalena Zindulková

Objela s ním Kanadu, Izrael, Finsko a samozřejmě i Německo, kde má Gott stejně velkou, ne-li větší fanouškovskou základnu než v Česku. "Nezapomenu, s jakou láskou a vřelostí jej vítali za hranicemi nejen fanoušci-emigranti, ale také místní lidé. Byl vzorem nejen pro všechny národy, ale také generace. Na koncertech jej zbožňovali nejstarší i děti. Na vlastní oči jsem toho byla svědkem a jsem moc ráda, " vzpomíná. Proto také Špátovou velmi mrzí, když z úst mladších zaznívá kritika směrem ke Gottovi. "Trápí mě, když někdo z mladých řekne, že Karla neuznávají. Často jej kritizují jen tak. Když se jich ale zeptám, zdali někdy byli na jeho koncertě a zažili tu energii a atmosféru, tak samozřejmě řeknou, že nebyli, " podotýká. "Vždy mi říkal, že je důležité štěstí neustále čapat. On to uměl celý život a šel za ním. Vedle obrovského smutku tak cítím i radost a štěstí za to, jaký měl život, " říká. Ze společných setkání si Špátová odnáší především velkou inspiraci do budoucího života. Stejně jako mnozí další kolegové i blízcí oceňuje filmařka jeho profesionalitu, pokoru i přístup k životu, ve kterém podle ní nikdy nikomu neublížil.